Petycja o zwroty Battlefield 2042 masowo podpisywana przez zirytowanych graczy

Battlefield 2042 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dość, nie bójmy się tego powiedzieć, nieudana premiera Battlefield 2042 spowodowała, że gracze masowo żądają zwrotów pieniędzy za zakupioną produkcję. Niedawno powstała petycja zebrała gigantyczną liczbę podpisów i nie wygląda na to, by tempo jej wzrostu miało spaść w najbliższym czasie.

W środę opublikowałem news, w którym opisałem sprawę niezadowolonych graczy Battlefield 2042 oczekujących możliwości zwrotu gry na każdej z platform. Obecnie proces ten jest utrudniony przez wewnętrzne regulaminy sklepów dostępnych na PC i konsolach. Sprawa mogłaby wyglądać nieco inaczej, gdyby wystosowano pozew zbiorowy, którego podstawą byłyby podpisy pod petycją w serwisie Change.org.

W wymienionym tekście informowałem o tym, że założyciel petycji postawił za cel „jedynie” 50 tysięcy podpisów. W momencie publikacji tego tekstu jego inicjatywę poparło już prawie 3 razy więcej graczy, co jest zawrotnym wynikiem. W zasadzie to już kwestia minut, by przekroczyć pułap 150 000 cyfrowych „parafek” ofiarowanych przez niezadowolonych nabywców nowego BF-a.

W sieci można było natrafić na głosy ludzi, którzy uważają, że to i tak nic nie da. Szczerze mówiąc, jestem innego zdania, bowiem skala wydarzenia obrazuje, jak ważna jest to sprawa dla wielu osób. Będziemy śledzić dalszy rozwój wydarzeń i w razie kontynuacji tematu oczekujcie kolejnego stosownego newsa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie