Battlefield 2042 - żołnierz z okładki na innym tle
0 komentarzy

Kolejna aktualizacja do Battlefield 2042 już jest. Po niej DICE chce odpocząć

Gracze Battlefield 2042 mogą już pobierać kolejną aktualizację opatrzoną numerem 3.1. DICE nie przestaje łatać gry i zapowiada więcej patchy.

Deweloperzy chcą dać graczom takiego BF-a, na jakiego zasłużyli. Czyli pozbawionego usterek.

Battlefield 2042 z aktualizacją 3.1

DICE zobowiązało się niedawno do regularnego łatania swojej najnowszej produkcji, której premiera odbiła się szerokim echem wśród graczy. Choć najnowszy BF złą grą z pewnością nie jest, daleko mu do ideału, a już szczególnie do ideału pozbawionego bugów.

Niedawno otrzymaliśmy olbrzymią łatkę, której lista poprawek rozciągała się na ponad 300 pozycji (o czym przeczytacie tutaj). To jednak nie wszystko, bo w międzyczasie niestety nie udało się naprawić jednego z najbardziej poważnych problemów, który uprzykrzał życie wielu graczom. Chodzi mianowicie o problemy ze strzelaniem i rejestrowaniem trafień. Do tej pory wydawało się, że niektóre karabiny strzelają albo ślepakami, albo specjalnymi magnetycznymi pociskami, które mają omijać żywe organizmy… Nic dziwnego, że DICE szybko zareagowało.

W końcu dostaliśmy tę aktualizację i faktycznie – w oficjalnych patch notes czytamy, że zastosowano „usprawnienia w zakresie uspójnienia rejestracji trafień pociskami„. Oprócz tego postanowiono nieco zbalansować niektóre pukawki, w tym także te zamontowane na pojazdach. Twórcy ogłaszają, że udało im się wyeliminować błędy z granatami i wyrzutniami, nagłą niewidzialnością niektórych żołnierzy, a także zastosowano parę mniejszych ulepszeń. Aktualizacja dostępna jest już teraz, więc logując się do gry, będziecie musieli od razu ją pobrać.

DICE wyjaśnia także, że to ostatnio łatka, jaka trafiła do gry przed Świętami. Zespół deweloperów idzie na zasłużony odpoczynek, aby po nowym roku wrócić z nowymi pomysłami na poprawę jakości produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%