Battlefield 2042 dostanie w końcu funkcję, która powinna być w grze od samego początku

Battlefield 2042 - Exodus Short Film - żołnierz mówi do krótkofalówki
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Czy ktoś jeszcze gra w Battlefield 2042? No to mam dla Waszej dwójki dobrą wiadomość – DICE doda funkcję komunikacji głosowej. I to niebawem!

Wiem, że brzmię może zbyt egzaltowanie, ale to zapewne kwestia tego, iż naprawdę cieszę się, że twórcy dodali do kompletnej, ukończonej gry opcję, która w tytułach multiplayer polegających na współpracy drużynowej powinna znajdować się od paru miesięcy.

Battlefield 2042 wreszcie z VOIP

Ja naprawdę nie chcę się wyzłośliwiać i cieszę się, iż DICE i EA ulepszają swoją grę. Oczywiście BF2042 nie okazał się tym, czym miał, ale twórcy nie ustają w wysiłkach, aby gracze mogli faktycznie zagrać w tytuł, który zapowiadał się niezwykle atrakcyjnie. Niedawno wydano aktualizację 3.3, która wprowadziła m.in. obiecywaną tablicę wyników i sporo poprawek do stabilności.

W opisie najnowszej aktualizacji czytamy również, iż kolejna łatka pojawi się na początku kwietnia i doda, uwaga, VOIP! Tak, teraz gracze będą mogli wreszcie współpracować i koordynować ze sobą działania tak, jak powinni.

Będzie ona zawierała większy zestaw zmian i poprawek, a także wprowadzenie funkcji VOIP dla oddziałów oraz odświeżoną tabelę wyników dostępną podczas Końca Rundy. Planujemy również wprowadzenie zmian w balansie broni w pojazdach, w tym MC5 Bolte, a także zmianę dodatków dla broni piechoty.

– informuje na swojej stronie EA

Przed deweloperami jednak jeszcze długa i wyboista droga, na której końcu niekoniecznie znajdą tęczę czy garniec ze złotem. Gracze masowo odwracają się od gry, która po prostu umiera śmiercią naturalną. Choć, rzecz jasna, nie wszystko jeszcze stracone, bo wielu fanów w istocie chciałoby zagrać w odpowiednio next-genowy tytuł Battlefield.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie