Battlefield 2042 w końcu z oczekiwaną przez graczy aktualizacją

Battlefield 2042 - żołnierz kicha - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042 nie ma łatwego życia. Deweloperzy jednak nie ustają w wysiłkach i już dziś do gry trafi aktualizacja 3.3. Na jakie poprawki możemy liczyć?

DICE się reflektuje, ale nie oznacza to, że tytuł został w pełni naprawiony.

Battlefield 2042 z aktualizacją 3.3

Problemów BF2042 ciąg dalszy… a, nie, zaraz! Tym razem parokrotnie przekładany i oczekiwany przez graczy patch jednak w końcu się ukazał! EA ogłosiło, iż już dziś, 8 marca 2022 roku, do gry trafiła aktualizacja 3.3, o której głośno było jeszcze na długo przed jej premierą.

Wszystko dlatego, że twórcy faktycznie postanowili naprawić swój tytuł i posłuchać graczy zgłaszających problemy. Choć może nie jest to największy patch do gry, wciąż wprowadza parę istotnych elementów i poprawek. Najważniejszą nowością jest kompletnie zmieniona tablica wyników, z którą już na premierę wiązało się sporo kontrowersji.

Aktualizacja #3.3 dostępna będzie w wtorek, 8 marca. Aktualizacja ta wprowadzi kolejne poprawki błędów, zmiany związane ze sterowaniem i przypisaniem klawiszy, zaktualizowaną tablicę wyników oraz wyjątkowy legendarny zestaw „Niezłomny” w ramach podziękowania dla posiadaczy Złotej Edycji, Edycji Ultimate, przepustki roku 1 i pakietu Ultimate. Wprowadzenie nowych funkcjonalności tablicy wyników jest wyrazem naszego zaangażowania i słuchania Waszych głosów. Pragniemy z każdą aktualizacją poprawiać wrażenia z gry.

– wyjaśnia Electronic Arts na oficjalnej stronie

Nowa tablica to nie wszystko – zadbano o szereg poprawek. Zdecydowano się ulepszyć stabilność i działanie gry, możliwość edycji przypisanych klawiszy, asystę celowania na konsolach i poprawiono stabilność serwerów. To, rzecz jasna, nie wszystko, ale reszta to raczej drobne zmiany.

Dodano również pakiet „Niezłomny”, przeznaczony dla posiadaczy Złotej Edycji, Edycji Ultimate, przepustki roku 1. i pakietu Ultimate Battlefield 2042 oraz dla abonentów EA Play Pro. Zestaw zawiera siedem przedmiotów kosmetycznych, w tym skórki dla operatora, broni, pojazdów oraz elementy dodatkowe do profilu gracza. Pytanie tylko, czy to wystarczy, aby zatrzymać masowy odpływ graczy?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie