Battlefield 2042 - personalizacja broni

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nie przetestujemy na razie BF2042 na PS5. W grze znaleziono „krytyczny problem”

Niestety, posiadacze PlayStation 5 nie przetestują na razie Battlefield 2042. Electronic Arts poinformowało o istotnym problemie z tą wersją gry.

Niedawno ruszyły zamknięte testy BF2042 na PC i konsolach. Wybrane osoby mogą już zapoznać się z wczesną wersją produkcji, a dodatkowo do sieci wyciekają nowe szczegóły gry.

Niestety, nawet jeśli EA wybrało Was do testów, nie sprawdzicie gry na PlayStation 5. Potwierdzono, że w tej wersji testowego wariantu gry znaleziono istotny błąd, który uniemożliwia rozgrywkę. Nie wiadomo też, o jaki problem konkretnie chodzi.

Testowaliśmy nasze buildy (BF2042 – red. ) na konsolach przed testami crossplay’u w ten weekend.
Zidentyfikowaliśmy już krytyczny problem z naszą wersją na PlayStation 5 i poinformowaliśmy graczy, że w ten weekend nie będziemy przeprowadzać testów na PS5.
Dziękujemy wszystkim graczom z PlayStation, którz się zapisali. Śledźcie stronę EA Playtesting, aby dowiedzieć się o kolejnych testach, które możemy przeprowadzić w przyszłości.

– napisał Lead Community Manager DICE, Adam Freeman, na Twitterze

Nie obawiajmy się jednak z wyprzedzeniem. Na ten moment obejdzie się bez testów, ale nie możemy wykluczać, że kolejne przedpremierowe rozgrywki odbędą się na konsoli Sony bez zarzutów. Póki co musimy zaczekać na więcej informacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się