Kolejna aktualizacja Battlefield 2042 opóźniona. Znamy nowy termin wydania

Battlefield 2042 Hazard Zone - grafika promocyjna trzeci z trybów. Czwórka żołnierzy poszukuje dokumentów z satelitów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

DICE potwierdziło, że premiera aktualizacji 3.3 do Battlefield 2042 została opóźniona. Nowości zadebiutują z niewielką obsuwą.

Aktualizacja 3.3 miała pierwotnie ukazać się w tym tygodniu, ale ostatecznie tak się nie stanie. Debiut łatki przesunięto na przyszły tydzień. Konkretna data pozostaje tajemnicą.

Hej ludziska. Krótka informacja. Spodziewamy się, iż nasza kolejna aktualizacja gry (patch 3.3) pojawi się w przyszłym tygodniu. Mieliśmy zamiar wydać ją jeszcze w tym tygodniu, ale podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu jej wydania, abyśmy byli jak najlepiej przygotowani do udzielania wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów (…).
Nasza decyzja o wydaniu aktualizacji w przyszłym tygodniu oznacza dalsze zawieszenie misji tygodniowych, a system pozostanie nieaktywny w tym tygodniu. W przyszłotygodniowej aktualizacji pojawi się nowa zawartość, która pozwoli nam ponownie włączyć tę funkcję.

– napisał przedstawiciel DICE na stronie EA

Aktualizacja 3.3 ma wprowadzić parę nowości. Przede wszystkim zmian doczeka się tablica wyników, która jest jednym z najczęściej krytykowanych elementów gry. Zapowiedziano także, że wraz z aktualizacją posiadacze specjalnych wydań BF2042 i subskrybenci EA Play otrzymają specjalny pakiet Steadfast Exclusive Legendary Bundle.

Przedłużający się brak aktualizacji bardzo negatywnie wpłynął na Battlefield 2042. Petycja dotycząca zwrotów gry zebrała astronomiczną liczbę podpisów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie