Do Battlefield 2042 trafią funkcje, o które błagali gracze. DICE opisuje kolejne aktualizacje

Battlefield 2042 - Hazard Zone - żołnierze wyskoczyli z helikoptera i idą w kierunku pola walki
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042, choć z problematycznym startem, cały czas jest łatane. DICE zapowiedziało kolejne patche i to, co w nich znajdziemy.

Doczekamy się w końcu funkcji, które powinniśmy dostać od razu na premierę…

Battlefield 2042 z kolejnymi łatkami

Studio DICE zapowiedziało kolosalne zmiany dla Battlefield 2042. Twórcy opublikowali nitkę wpisów na Twitterze, w których opisują zmiany, jakie w końcu otrzymać ma produkcja. Jeżeli czekacie na jej „naprawę” – być może w końcu się doczekacie.

Zacznijmy od początku, czyli od łatki oznaczonej numerem 3.2. Stosowny patch pojawi się na serwerach już jutro. Niestety, nie okaże się on raczej rewolucyjny. Twórcy wyjaśniają, że zawiera szereg mniejszych lub większych poprawek do wielu elementów gry. Prawdziwym kąskiem dla fanów wydaje się kolejny patch 3.3. Jego premiera zaplanowana została na drugą połowę lutego.

Bodaj największą zmianą okazać się może wyczekiwana przez fanów nowa tablica wyników. W końcu gracze otrzymają to, co powinno znaleźć się w tytule w zasadzie od chwili jego premiery. Z nowym designem i funkcjonalnością zapoznacie się poniżej, aczkolwiek jest to prototyp – twórcy obiecują rozwijać tablicę wyników nawet po jej premierze. Matko, jak to brzmi…

Twórcy na razie nie planują poprawy systemu matchmakingu ani dodania VOIP, choć pamiętają o tym i mają to na uwadze. Obiecano również poprawki stabilności, których możemy spodziewać się w każdej kolejnej aktualizacji. Możemy też spodziewać się rozwiązania problemów z opisywanym już wcześniej zdobywaniem XP w trybie Portal.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie