Dzięki tej modyfikacji na wielkiego „ptaka” w Baldur’s Gate 3 zostaniecie „dumą orków”

Baldur's Gate 3 - dzięki modowi wielkiego
Newsy PC

Baldur’s Gate 3 jest jedną z niewielu gier, które tak otwarcie podchodzą do seksualności. Gracze nie pozostają na to obojętni i tworzą własne modyfikacje.

Od seksu z niedźwiedziem po specjalnego aktora użyczającego swoich okrzyków „rozkoszy”, a nawet specjalnych osób zatrudnionych do czuwania nad komfortem każdego aktora biorącego udział w tego typu sesji motion capture. Baldur’s Gate 3 to gra bardzo swobodnie podchodząca do seksualności ludzi (orków, elfów i innych zresztą też). W pewien sposób Larian łamie tematy tabu, gdy wrzucając nas od razu do kreatora postaci dostajemy po twarzy wielkim… „ptakiem”. No cóż…

W każdym razie gracze to zdecydowanie zauważają. Moderzy zresztą też i spodziewam się, że w niedługim czasie pojawi się jeszcze więcej modyfikacji genitaliów dla postaci graczy. Zapewne nie tylko dla nich. Na razie powstało ich już kilka, z czego jednym z najciekawszych wydaje się „Pride of the Orcs – Larger genitalia for female HalfOrc. Z nim zostaniecie „dumą orków”, jak przynajmniej głosi nazwa.

Co on zmienia? No, łatwo się już chyba na tym etapie domyśleć, prawda? Jeżeli nie, to chętnie pomogę i wytłumaczę, zgodnie z opisem na stronie modyfikacji: „Zwiększa rozmiar nieobrzezanego penisa u półorków płci żeńskiej”. Proste – mówiłem!

Trzeba przyznać, że modyfikacja faktycznie bardzo ZWIĘKSZA dumę orka. Twórca tłumaczy, że jest to najsilniejsza rasa, która powinna mieć odpowiednio silne członki. Problem w tym, że nie wszyscy się z tym zgadzają. W komentarzach sugerują autorowi moda popatrzeć na ptaszki goryli jako przykład… Nie, dzięki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie