Znamy growe nominacje do BAFTA 2022. Kto ma szansę na GOTY?

BAFTA 2022 - Deathloop
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Poznaliśmy growe nominacje do prestiżowej nagrody BAFTA 2022. W tym roku szansę na zdobycie statuetki ma sześć wyjątkowych produkcji.

Na wygrany tytuł zagłosuje publiczność. Nominowano: Chicory: A Colorful Tale, Deathloop, It Takes Two, Metroid Dread, The Forgotten City oraz Unpacking. Jak widać, w tym roku jest naprawdę różnorodnie.

Zwycięzcę poznamy 7 kwietnia. Jeśli chcecie oddać swój głos, będziecie mogli to zrobić w tym miejscu – strona powinna wystartować jeszcze dziś.

Jeśli miałbym wytypować wygranego w tej chwili, stawiałbym na It Takes Two. Produkcja studia Hazelight zgarnęła już cały stos nagród i nie zdziwię się, jeśli statuetka z BAFTA 2022 dołączy do tej listy. Duże szanse na wygrana mają też Deathloop i Unpacking, choć nie odbierałbym z góry szansy na wygraną żadnej z wymienionych produkcji. Wyróżniono je nie bez powodu.

W zeszłym roku nagrodę BAFTA Game of the Year zgarnął Hades od Supergiant Games. Parę wyróżnień zgarnęły też takie tytuły jak The Last of Us Part II, Animal Crossing: New Horizons oraz Sackboy: A Big Adventure. Znalazło się też miejsce na polski akcent – Phobia Game Studio zgarnęło statuetkę za najlepszy debiut dzięki swojej produkcji Carrion.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie