Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Back 4 Blood na dłuższym gameplayu. Fani Left 4 Dead będą zachwyceni

Back 4 Blood w końcu otrzymało konkretny pokaz rozgrywki. Wiele wskazuje na to, że fani Left 4 Dead będą zachwyceni dziełem Turtle Rock.

Pierwsze zapowiedzi nowej gry Turtle Rock Games napawają optymizmem. Duchowy następca Left 4 Dead prezentuje się naprawdę dobrze i widać, że pracowali nad nim twórcy oryginalnej serii.

W końcu deweloperzy pokusili się o udostępnienie wersji alfa prasie i w sieci pojawiły się materiały z rozgrywki. Poniżej możecie zobaczyć jeden z nich.

Choć Back 4 Blood prezentuje się podobnie do L4D, to gracze twierdzą, że w istocie jest to nieco inna produkcja. Widać w niej parę dzisiejszych trendów jak chociażby wybór umiejętności poprzez system kart i parę innych unowocześnień.

Dodatkowo gra zdaje się być nieco bardziej rozbudowana względem serii Valve. Całość wygląda dość podobnie, ale testerzy twierdzą, że gra się w to nieco inaczej, choć bardzo łatwo wyłapać pewne podobieństwa.

Tak czy inaczej, wersja alfa zwiastuje, że gra może być sporym sukcesem. Seria Left 4 Dead zeszła na drugi tor w przypadku priorytetów Valve i nic dziwnego, że gracze chcieliby powrotu kultowej formuły.

Back 4 Blood ma zadebiutować 22 czerwca 2021 roku. Gra będzie dostępna na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series i Xbox One. Testy wersji alfa zostały przeprowadzone na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się