Back 4 Blood PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Back 4 Blood – dawni twórcy Left 4 Dead tworzą nową strzelankę

Twórcy serii Left 4 Dead zabrali się za stworzenie nowej gry, w której czuć ducha hitu od Valve. Zapowiedź Back 4 Blood napawa optymizmem.

Seria Left 4 Dead właściwie już całkowicie odeszła w niepamięć. Valve – jak wiadomo – nie umie liczyć do trzech, a fani świetnej serii kooperacyjnych strzelanin muszą zadowolić się jedynie fanowskimi aktualizacjami.

Na szczęście w międzyczasie pojawia się wiele gier, które potrafią skutecznie wypełnić pustkę po Pozostawionych Na Śmierć. Jedną z nich bez wątpienia jest Back 4 Blood, które zostało zapowiedziane na tegorocznej gali rozdania The Game Awards.

Za produkcję odpowiada Turtle Rock Studios, które składa się między innymi z dawnych twórców Left 4 Dead. Deweloperzy odpowiadali też za umiarkowanie dobrze przyjęte Evolve, które jednak wciąż wpasowywało się w charakter kooperacyjnej rozwałki z bestiami w roli głównej.

Poniżej możecie zobaczyć trailery wspomnianej produkcji.

Gameplay wygląda bardzo obiecująco. Widać, że twórcy sięgnęli do korzeni gatunku i zaczerpnęli z niego to, co było najlepsze. To jednak tylko krótki urywek rozgrywki, a na kolejną prezentację będziemy musieli poczekać do 17 grudnia.

Gra zapowiada się naprawdę nieźle i ma zadebiutować latem 2021 roku. Jeśli tęsknicie za tego typu tytułami i nie przemawia do Was Killing Floor 2 lub inne, konkurencyjne tytuły, to zdecydowanie warto mieć Back 4 Blood na oku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się