Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

Left 4 Dead 2 wciąż rozwijane. Co zmienia aktualizacja The Last Stand?

W Left 4 Dead 2 pojawiła się ogromna aktualizacja nazwana The Last Stand. Gra rozrosła się właśnie o ogrom nowej treści i wiele usprawnień. 

Kooperacyjna strzelanka od Valve już za miesiąc skończy 11 lat. Choć L4D2 nie należy do najnowszych produkcji, to twórcy platformy Steam najwyraźniej nie chcą zostawiać swoich wiernych fanów z niczym. Do gry trafiła aktualizacja The Last Stand, która została niemal w całości stworzona przez graczy. 

Łatka naprawia bardzo wiele błędów i wprowadza szereg usprawnień. Na tym się nie kończy, bowiem twórcy aktualizacji wprowadzili do gry bardzo dużo nowej treści. Lista największych nowości prezentuje się następująco:

  • Nowa kampania – The Last Stand
  • 26 nowych map do trybu Survival
  • Cztery nowe mapy do trybu Scavenge
  • Szereg nowych animacji
  • 30 nowych osiągnięć Steam
  • Dwie nowe bronie do walki wręcz
  • Nieużyte wcześniej kwestie dialogowe
  • Implementacja broni z Counter-Strike: Source na wszystkich serwerach L4D2

Pełną listę zmian i nowości w aktualizacji znajdziecie tutaj.

Lista zmian robi ogromne wrażenie i z pewnością każdy fan Left 4 Dead 2 będzie zadowolony.

Czyżby wprowadzenie tak sporej i poprawiającej niemal wszystkie znane dotychczas błędy aktualizacji sugerowało, że Valve zamierza dalej rozwijać markę? Możliwe. Jak wiadomo, firma pracuje aktualnie nad kilkoma ściśle tajnymi projektami. Niewykluczone, że jednym z nich może być wersja VR kultowej strzelanki, a nawet nowa, pełnoprawna odsłona serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się