Back 4 Blood - zombie chwyta swoją ofiarę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tryb PvP z Back 4 Blood na pierwszych ujęciach. Dziesiątki krwiożerczych zombie

Podczas tegorocznego E3 Warner Bros. postanowiło pokazać nowy gameplay prosto z trybu PvP z produkowanego obecnie Back 4 Blood. Okazuje się, że będzie to równie ważny tryb, stojący na równi z kampanią gry.

Poniższy materiał prezentuje przede wszystkim wiele różnych postaci, w które wcielimy się podczas walk dwóch drużyn odpowiednio po 4 graczy każda. Choć wygląda na to, że w ekipie ludzi będziemy mieli początkowo tylko 4 bohaterów do wyboru, po drugiej stronie będzie ich znacznie więcej. Twórcy wspomnieli o łącznie 9 maszkarach, które nie będą się różniły tylko wyglądem, ale także umiejętnościami.

Co ważniejsze, oczywiście podczas wspomnianych potyczek rywalami ludzkiej strony nie będą jedynie gracze z drugiej drużyny. Nie zabraknie masy żywych trupów sterowanych przez AI. Szczerze mówiąc, wygląda to naprawdę dobrze i nie mogę się doczekać, aż w końcu zagram w Back 4 Blood. Na szczęście okazja na to będzie już za niedługo.

Jeżeli Turtle Rock Studios zainteresowało Was swoją najnowszą produkcją, przypominamy, że możecie zapisać się do otwartej bety gry. Im szybciej zgłosicie się, tym większa szansa na dostanie się do niej, bowiem ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli jednak złożycie zamówienie na pre-order tego tytułu, będziecie mieli pewność, że zagracie w pierwszej turze okresu testowego. Ten został zaplanowany na okres od 5 do 9 sierpnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się