Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaroku na zwiastunie. Znamy datę premiery nowego DLC

Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok - Eivor jako Odyn walczy z ognistym wrogiem
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft zaprezentował dziś zwiastun kolejnego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla. Zapowiada się, że ten skupi się na walce z siłami ciemności przy pomocy zmiennokształtnych zdolności.

Świt Ragnaroku (Dawn of Ragnarok) pozwoli Eivorowi zmienić się w Odyna, który na najróżniejsze sposoby będzie potrafił bawić się mocą zmiany swojej formy. Gracze zmierzą się z armią ognistych i lodowych wrogów. Jak widać na poniższym trailerze, główny bohater jest także obdarzony siłą wymienionych żywiołów, a nawet (najpewniej) potrafi wysysać ze swoich ofiar ich esencję. Rzućcie okiem na przepiękny zwiastun CGI, który przed momentem trafił do sieci.

W Assassin’s Creed Valhalla: Świcie Ragnaroku, najambitniejszym rozszerzeniu w historii marki, Eivor musi wcielić się w Odyna, nordyckiego boga bitwy i mądrości. Uwolnij nowe boskie moce, wyruszając na desperacką wyprawę przez zapierający dech w piersiach świat. Ukończ legendarną sagę wikingów i ocal swojego syna w obliczu zagłady bogów. Rozpoczyna się wojna. Świat się kończy. To jest Świt Ragnarok.

– czytamy w opisie zwiastuna dodatku

Premiera Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok przewidziana jest na 10 marca 2021 roku. Idealnie na święto wąsatego hydraulika kojarzonego z Nintendo. Jak widać, Ubisoft sprawi, że ten wyjątkowy dla wielu graczy dzień będzie jeszcze lepszym. DLC jest już dostępne w ramach przedsprzedaży.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie