Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla będzie mniejszy i krótszy od Odyssey

Wygląda na to, że Ubisoft wysłuchało graczy, którzy narzekali na powtarzalność zawartości ostatniej odsłony AC. Przedstawiciel środkowowschodniego oddziału studia poinformował, że nowa część będzie oferowała mniejszy świat i krótszą rozgrywkę.

Wielu graczom nie podobało się, że świat w Odyssey jest zbyt rozległy i oferuje nudne zadania. Reprezentant Ubisoft Middle East Malek Teffaha ogłosił za pośrednictwem Twittera, że twórcy przychylili się do sugestii fanów i AC: Valhalla nie będzie ani największą, ani najdłuższą produkcją w całej serii. Post został usunięty, ale media dość szybko przechwyciły temat.

Gra Assassin’s Creed: Valhalla została zapowiedziana 29 kwietnia. Później mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy oficjalny trailer z produkcji, a wczoraj podczas Inside Xbox twórcy uraczyli nas jeszcze jednym materiałem, który dla przypomnienia zamieszczamy poniżej.

Na temat Valhalli wiemy już całkiem sporo. W grze wcielimy się w wikinga o imieniu Eivor (będziemy mogli, tak jak w przypadku Odyssey, wybrać pomiędzy kobietą i mężczyzną). Wyruszymy ku bogatym terenom angielskich królestw, by zdobyć nowe ziemie. Oprócz walki, dane nam będzie też zakosztować życia codziennego wikingów, polegającego na alkoholowych zabawach, pyskówkach i spożywaniu ryb.

Gra zadebiutuje zarówno na pecetach, jak i PlayStation 4, Xboksie One, Google Stadia i konsolach nowej generacji. Nie jest jeszcze znana dokładna data jej debiutu; ostatni przeciek sugeruje, że może to być połowa października.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się