Narzekasz na gry-usługi? Zobacz, jaki rekord pobiło Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla - Eivor
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft potwierdziło, ile przychodu wygenerowało Assassin’s Creed Valhalla. Wielka produkcja cały czas zarabia ogromne pieniądze i wątpliwe, aby miało się to wkrótce zmienić.

Najnowsza odsłona cyklu słynnej serii Ubisoftu wygenerowała ponad miliard dolarów przychodu do grudnia 2021 roku – donosi serwis Axios. To rzekomo pierwszy taki przypadek w całej serii Assassin’s Creed. Rekord robi więc spore wrażenie. Prezes Ubisoftu, Yves Guillemot, stwierdził też, że produkcja gwarantuje w tej chwili więcej niż 130 godzin rozgrywki. To też najpewniej najpopularniejsza odsłona całej serii.

Oczywiście sukces finansowy gry nie jest jedynie kwestią jej sprzedaży. Przypominam, że w produkcji tej znajdziecie liczne mikropłatności. Dodatkowo tytuł otrzymał przepustkę sezonową wraz z dwoma dużymi dodatkami.

Assassin’s Creed Valhalla nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. 10 marca bieżącego roku zadebiutuje ogromny płatny dodatek do gry, który rozwinie wątki mitologiczne – najnowszy zwiastun znajdziecie w tym miejscu. Niewykluczone, że to nie ostatnie rozszerzenie do Valhalli, choć plotki mówią, że w produkcji znajduje się już kolejna część cyklu (poza Infinity). Doniesienia skomentowało zresztą samo Ubi i wiele wskazuje na to, że tajemnicza odsłona faktycznie znajduje się w produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie