Assassin’s Creed z przecieków mogło zostać przypadkiem potwierdzone przez Ubisoft

Assassin's Creed Infinity - asasyni z wielu odsłon serii
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno informowaliśmy na temat wiarygodnych doniesień zdradzających istnienie gry tymczasowo nazywanej Assassin’s Creed Rift. Wygląda na to, że produkcja faktycznie powstaje i niejako potwierdziło to samo Ubisoft.

Na konferencji Ubi pojawiło się pytanie o rzeczone plotki. Przedstawiciel firmy stwierdził, że nie będzie komentować tej sprawy, choć odniósł się do nieogłoszonego projektu jako Rift.

Ubisoft na konferencji prasowej (…) mówi „nie będziemy komentować dalszych plotek”, ale (przypadkowo?) odnosi się do niego (niezapowiedzianego Assassin’s Creed – red. ) jako Rift, potwierdzając nasz raport.

– napisał Jason Schreier na Twitterze

Według plotek, Rift miałoby ukazać się w tym roku podatkowym, najpewniej tuż obok Avatar: Frontiers of Pandora i Skull & Bones. W grze mamy wcielić się w Basima z Vallhali, a rozgrywka rzekomo położy większy nacisk na skradanie.

Rift rzekomo ma wypełnić lukę między premierą Assassin’s Creed Valhalla i potwierdzonego w zeszłym roku Assassin’s Creed Infinity. Co więcej, Rift było pierwotnie planowane właśnie jako dodatek do Valhalli, ale Ubi rzekomo postanowiło wydać ten projekt osobno.

Pamiętajmy jednak, że nawet „przypadkowe” potwierdzenie plotek przez Ubi nie oznacza, że Assassin’s Creed Rift z całą pewnością trafi na rynek. Plany firmy zawsze mogą ulec zmianie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie