Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Valhalla – wpis na Instagramie AC Italy ujawnia datę premiery gry

Na włoskim koncie AC na Instagramie pojawiło się krótkie wideo z AC: Valhalla, wyjawiające dokładny termin debiutu gry.

Wpis został skasowany, bo najprawdopodobniej opublikowano go za wcześnie, ale internet podchwycił temat – dzięki temu wiemy, że premiera nowego AC planowana jest na 17 listopada. Zajawka dotyczy wersji gry na Xboksa One, ale można wnioskować, że na pozostałych platformach – PC i PS4 – tytuł pojawi się tego samego dnia.

Według oficjalnych ustaleń, nowych informacji (i raczej na pewno pokazu gameplayu, który zdążył ostatnio dwukrotnie wyciec do sieci) na temat AC: Valhalla doczekamy się już dziś wieczorem, podczas Ubisoft Forward. Relacja rozpocznie się o 20:00, a właściwa część prezentacji planowana jest na 21:00. Parę detali dotyczących pokazu, takich jak jej line-up czy growa niespodzianka, publikowaliśmy tutaj.

Assassin’s Creed: Valhalla wcielimy się w wikinga i wyruszymy ku bogatym terenom angielskich królestw, by zdobyć nowe ziemie. Oprócz walki, dane nam będzie też zakosztować życia codziennego wikingów, polegającego na alkoholowych zabawach, pyskówkach i spożywaniu ryb.

November 17 release date, according to a now deleted IG post from assassinscreed

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się