Ubisoft zapowiada aktualizację do Assassin’s Creed Valhalla. Przygotujcie sporo wolnego miejsca

Assassin's Creed Valhalla - Eivor na statku
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Aktualizacja 1.4.2 niedługo trafi do Assassin’s Creed Valhalla. Twórcy tym razem skupili się na dodaniu kolejnych przedmiotów kosmetycznych. Tylko czemu to aż tyle waży?

Nie da się ukryć, że patche do gier dość łatwo pozbawiają nas dostępnego miejsca na dysku.

Assassin’s Creed Valhalla z aktualizacją 1.4.2

Ubisoft nie przestaje rozwijać ostatnio wydanej części cenionego cyklu. Przyznam szczerze, że jestem dość mocno zaskoczony wsparciem, jakie produkcja otrzymuje po premierze. Tym bardziej że to tytuł nastawiony na rozgrywkę jednoosobową. Na oficjalnej stronie, Ubisoft postanowił zaprezentować zmiany, które nadejdą wraz z patchem o numerze 1.4.2. I, niestety, nie za bardzo rekompensują one miejsce potrzebne do zwolnienia na naszych dyskach.

Łatka zajmie:

  • Xbox Series X i S: 6.6 GB
  • Xbox One: 5.1 GB
  • PlayStation 5: 2.5 GB
  • PlayStation 4: 3.03 GB
  • PC: 11.08 GB

Przyznajcie sami, że to dość sporo, szczególnie w wersji PC. W zamian nie spodziewajmy się jednak „obfitej” listy poprawek. Ot, zdecydowano się na „usunięcie problemu powodującego brak niektórych tekstur HD”. Tak, dobrze myślicie, to tyle w kwestii usprawnień.

Zamiast tego możemy spodziewać się kolejnych przedmiotów kosmetycznych, które prezentują się akurat naprawdę nieźle. Pojawią się trzy nowe paczki. „Lunar New Year Pack” to dwa zestawy wyposażenia oraz skórki dla kruka i wierzchowca. „Moonlight Weapons Pack” skupi się na samym tylko orężu, natomiast „Dragon Knight Pack” wydaje się z nich wszystkich najbardziej imponujący. Tutaj również dostaniemy dwa zestawy wyposażenia, kruka, wierzchowca oraz dwie bronie. Spodziewajmy się jednak, że niedługo Ubi może zapowiedzieć dość spory dodatek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie