assassins-creed-valhalla-pg-4

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla – aktualizacja 1.1.0 wprowadza świąteczny event

Assassin’s Creed Valhalla otrzymało niemałą aktualizację. Łatka wprowadza świąteczne wydarzenie i dodatkowo poprawia całą masę błędów.

Valhalla przyjęła się bardzo dobrze i gracze docenili kierunek, jaki obrał Ubisoft przy tworzeniu najnowszej odsłony swojej sztandarowej serii. Wikiński Assassin’s Creed ma być rozwijany jeszcze na długo po premierze, co spodoba się osobom, którym szczególnie przypadło do gustu przemierzanie średniowiecznej Anglii.

Niedawno Ubisoft zapowiedział, że do gry trafi aktualizacja 1.1.0. Tak też się stało i chętni gracze mogą pobierać ją już od dzisiaj. Oto, jak prezentują się jej rozmiary na poszczególnych platformach:

  • PC – 6.3 GB
  • PlayStation 4 – 2.4 GB
  • PlayStation 5 – 2.46 GB
  • Xbox One – 5.7 GB
  • Xbox Series X oraz S – 6.3 GB

Łatka wprowadza do gry wsparcie dla festiwalu Yule, czyli świątecznego wydarzenia w naszej osadzie. Dodatkowo Ubi zaimplementowało coś, co zostało nazwane „Settlement expansion”, jednak nie podano jeszcze dokładnej specyfiki rzeczonej nowości. Możliwe, że chodzi o dodatkowe możliwości rozwoju naszego miasteczka. Więcej szczegółów odnośnie festiwalu mamy poznać już niedługo

Głównym celem aktualizacji jest jednak naprawa ogromnej ilości błędów. Valhalla pojawiła się na rynku ze sporą ilością bugów, co nie spodobało się niektórym graczom. Wygląda jednak na to, że deweloper zabrał się za ich naprawę ze sporym zapałem i wkrótce wirtualna Anglia przestanie straszyć ogromem niedoróbek.

Pełną listę wprowadzonych poprawek znajdziecie w oficjalnym opisie aktualizacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się