Assassin’s Creed: Unity – wyciekły pierwsze screeny. Jak je oceniacie?

0 komentarzy

Serwis Kotaku opublikował zrzuty ekranu z nowej odsłony popularnej skradanki. Ma być dedykowana platformom PlayStation 4 oraz Xbox One. Ubisoft na razie nie potwierdza tych rewelacji.

Gra przeniesie nas na uliczki XVIII-wiecznego Paryża, gdzie będziemy świadkami wydarzeń Rewolucji Francuskiej. Wcielimy się w bohatera imieniem Arno i razem z nim odwiedzimy tak znane miejsca jak katedra Notre Dame oraz posiedzimy sobie nad Sekwaną. Panowie z Kotaku podkreślają, że Assassin’s Creed: Unity to tytuł roboczy, więc może  ulec zmianie.

To jednak nie wszystko. Według wspomnianego serwisu, oprócz Unity pojawi się w tym roku jeszcze jedna gra z serii Assassin’s Creed. Wstępnie projekt nazwano Assassin’s Creed: Comet. Jest on ponoć szykowany na konsole starszej generacji, czyli na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Prawdopodobnie w obie gry zagrają również posiadacze PC, a najmniej możliwe, by powstała wersja na Nintendo Wii U. Póki co, zostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie powyższych informacji przez firmę Ubisoft. Choć trzeba przyznać, że pierwsze opublikowane screeny nie wyglądają na podróbki. Jak jest w rzeczywistości?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się