Były pracownik Ubisoft zbiera fanów Assassin’s Creed, aby pożegnać tryby multiplayer

Assassin's Creed - były deweloper Ubisoft zbiera fanów, aby pożegnać gry
Newsy PC PS3 X360

Społeczność Assassin’s Creed jest duża, choć tylko najwierniejsi fani wciąż grają w tryby multiplayer niektórych części. Zbliża się ostatnie pożegnanie.

Ubisoft niedawno wyjawił, że nie ma co spodziewać się możliwości odpalenia trybów multiplayer gier z serii Assassin’s Creed po 1 września. Firma postanowiła wyłączyć usługi sieciowe tych i innych produkcji. Celem tego jest przekierowanie zasobów wydawcy do nowszych gier.

Nie jest to w żaden sposób nowa praktyka, a i tak nie ma aż tak, za czym płakać. W końcu AC III, Brotherhood oraz Revelations to stareńkie już odsłony. Dziś mało kto bawi się w tryby multiplayer tych gier, które nawet na premierę nie przyciągnęły zbyt wielu entuzjastów takiej rozrywki. Okazuje się jednak, że najwierniejsza społeczność po dziś dzień czerpie radość z ciśnięcia w multi AC. Jedną z takich osób jest Stanislav Costiuc, były deweloper z Ubisoftu.

Jeden z twórców m.in. Watch Dogs Legion i Trials Rising dziś pracuje w Firebyte Games. Wciąż jednak pała miłością do umierających trybów wieloosobowych z Assassin’s Creed. Dlatego postanowił zebrać największych fanów. Wspólnie chce pożegnać usługi sieciowe tych gier. Podał konkretne daty rozgrywek, dzięki czemu ma nadzieję na łatwiejsze znalezienie graczy.

W poście na Reddicie znajdziemy zaproponowane przez twórcę daty i konkretne strefy czasowe:

  • Assassin’s Creed III – 19 i 20 sierpnia, 26 i 27 sierpnia
  • AC: Brotherhood – 23 i 24 lipca, 29 i 30 lipca
  • Assassin’s Creed: Revelations – 5 i 6 sierpnia, 12 i 13 sierpnia
  • Start rozgrywek zaplanowano na: 19:00 GMT+0, 19:00 GMT-8 (7:00 PT) i 19:00 GMT+7

Fani podają wiadomość dalej, aby dotrzeć do jak największej liczby chętnych. Preferowana platforma to PC, ale można próbować szukać szczęścią także i na Xboksach i PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie