Oto ostateczny test przetrwania i umiejętności w Assassin’s Creed Origins

To dopiero wyzwanie.

Patch 1.1.0 do Assassin’s Creed Origins wprowadził do gry m.in. tryb Hordy (wszystkie zmiany aktualizacji tutaj), który został szczegółowo opisany na oficjalnej stronie gry. Jeśli chcecie wskoczyć na arenę, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami!

Czym jest tryb hordy?

Weź udział w ostatecznym teście przetrwania i umiejętności w trybie hordy na cyreńskiej arenie gladiatorów. Zmierzysz się z nieskończonymi falami wrogów – to wyzwanie jakiego jeszcze nie było. Im dłużej pozostajesz przy życiu, tym bardziej zróżnicowani, liczni i potężni będą przeciwnicy.

Wraz z tym nowym trybem pojawi się też zabójczy projekt areny. Dodaliśmy więcej pułapek, których możesz użyć, by zaskoczyć wroga. Możesz też ich unikać, w zależności od twojej strategii.

Kolejną unikatową funkcją trybu hordy jest konieczność wyboru broni do walki wręcz. Po wejściu, zmiana broni i dostęp do ekwipunku będą niemożliwe, a więc dokonaj właściwego wyboru. Wykorzystaj ten tryb, aby wypróbować broń do walki wręcz!

To walka o przetrwanie, a więc nie znajdziesz tu punktów kontrolnych. Jeśli zginiesz albo opuścisz wydarzenie, zaczniesz ponownie od pierwszej fali. Najlepszy wynik zawsze będzie rejestrowany, a więc możesz śledzić swoje postępy.

Jak przejść do trybu hordy?

Tryb hordy zostanie wprowadzony w nowym zadaniu, pod tytułem „Oto nadchodzi pretendent.” W zadaniu tym poznasz Thanasisa, mistrza gladiatorów, którego najlepsi wojownicy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.

Możesz też przejść do tego trybu bez rozpoczynania lub zaliczania zadania, odwiedzając cyreńską arenę gladiatorów, dostępną w menu.

Zalecany poziom

Aby rozpocząć zabawę w trybie hordy, zalecane jest osiągnięcie poziomu 32. Wrogowie, z którymi się zmierzysz będą coraz silniejsi, mogą przekroczyć nawet poziom 40.

Nagrody

Walka w trybie hordy przyniesie ci coś więcej niż tylko chwałę gladiatora. Otrzymasz też doświadczenie i drachmy – ich liczba zależeć będzie od tego, jak długą rozrywkę zapewnisz publiczności.

Źródło: Ubisoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.