Oto nowości, które przedłużą życie Assassin’s Creed Origins o wiele godzin!

Oto nowości, które przedłużą życie Assassin’s Creed Origins o wiele godzin!
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Ubisoft pokazuje, że przygoda z Asasynami tak szybko się nie skończy. Nadchodzące tygodnie z pewnością zachęcą do powrotu do gry!

Assassin’s Creed Origins otrzymał bardzo dobre wsparcie dewelopera po premierze, które jeszcze się nie kończy. W tym miesiącu otrzymamy kolejne atrakcje. Oto szczegóły, które przedstawia Ubisoft na oficjalnej stronie Asasynów.

Premiery gier na luty. 15 tytułów, które rozgrzeją zimowe dni

Na początek dowiedzieliśmy się, kiedy otrzymamy potwierdzony już wcześniej przez dewelopera tryb Nowa Gra Plus do Assassin’s Creed OriginsZ prawdziwą radością możemy wreszcie udostępnić funkcję, o którą wszyscy prosili. W lutym 2018 roku w Assassin’s Creed Origins pojawi się tryb Nowej Gry+! Więcej informacji na temat trybu Nowa Gra+ udzielimy w późniejszym terminie – przekazuje deweloper.

20 lutego zadebiutuje aktualizacja, która wprowadzi wycieczki krajoznawcze do Assassin’s Creed Origins. Więcej informacji na temat trybu wycieczki oraz pozostałych treści wprowadzanych wraz z aktualizacją poznamy krótko przed jej premierą. A póki co, oto, czego możecie się oczekiwać po łatce z wycieczką krajoznawczą:

  • 75 wycieczek oprowadzanych pod okiem ekspertów – w pięciu głównych kategoriach: Egipt, Rzymianie, Piramidy, Codzienność i Aleksandria
  • Wolną od konieczności toczenia walk eksplorację Starożytnego Egiptu, prowadzoną jako jedna z 25 różnych postaci, w tym również takich jak Kleopatra czy Cezar
  • Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy Assassin’s Creed® Origins, ale można ją też kupić jako samodzielny produkt na PC

Aktualizacja gry: The Curse of the Pharaohs

Kolejna aktualizacja gry będzie koncentrowała się wokół drugiego i ostatniego rozszerzenia do Assassin’s Creed Origins: dodatku The Curse of the Pharaohs. Będzie on zawierał:

  • Całkowicie nowy wątek fabularny, nawiązujący do egipskiej mitologii
  • Limit rozwoju postaci zwiększony do 55 poziomu
  • Dodatek wchodzi w skład Przepustki Sezonowej, ale jest też dostępny w sprzedaży jako oddzielny produkt
  • Dodatek będzie dostępny od 6 Marca, 2018

Próby Bogów

W tym miesiącu gracze będą mogli stawić czoła Sechmet, a niedługo po tym całemu Triumwiratowi.

  • Sechmet – 6-13 luty
  • Trójca Bogów (wszystkie trzy bóstwa) – 20-27 luty

Dla przypomnienia: Nie martwcie się, jeśli jeszcze nie czujecie się gotowi, by stawić czoła bogom. Nie ma powodów do pośpiechu, wydarzenia z serii Próby Bogów, będą w jeszcze wracały w przyszłości.

Aktualizacje sklepu w grze

Pakiet Dynastie Wschodu – 13 lutego

Assassin’s Creed Origins

Pakiet Nieumarłych – 27 lutego

Ubisoft Club

Dla przypomnienia: strój Aguilara, wcześniej dostępny wyłącznie dla użytkowników Twitch Prime, można już otrzymać jako nagrodę Ubisoft Club.

Strój Aguilara – 23 stycznia

Assassin’s Creed Origins

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie