Assassin’s Creed Origins z elegancką i zabójczą nowością

Assassin’s Creed Origins z elegancką i zabójczą nowością
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft przypomniał niedawno, że nadal zamierza ostro wspierać obecną część Assassin’s Creed. Przed nami duży dodatek oraz nieco mniejszych smakołyków.

Prezes Ubiosoftu udzielił ostatnio wymijającej odpowiedzi na temat nowej części gry z Asasynami, zatem nie wiadomo, czy ujrzymy ją w 2018 roku. Deweloperzy skupiają się teraz na dostarczaniu atrakcji do Origins, które osiągnęło prawie dwukrotnie lepszy wynik sprzedaży niż Assassin’s Creed: Syndicate.

Taką małą nowością w grze jest pakiet Dynastii Wschodu, który jest już dostępny do zakupu w sklepie w grze, za kredyty helix. Nowy ekwipunek możecie też kupić z użyciem skrzyń Heka na bazarze nomadów.

Wiedźmin 4 to pewniak. Tak może wyglądać nowa część

Daj się porwać modzie Dalekiego Wschodu i wpuść do swego życia powiew świeżości, wykańczając wrogów elegancką, a przy tym zabójczą bronią. Pakiet ten odblokowuje Niebiańskie Szaty, Miecz Goujiana, Tarczę Lwa Strażniczego, Odwagę i Sprawiedliwość (podwójne miecze) oraz Łuk Houyi (łuk wojownika) – czytamy w opisie nowej paczki. A tak wszystko prezentuje się w praktyce:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie