Assassin’s Creed Origins z elegancką i zabójczą nowością

Ubisoft przypomniał niedawno, że nadal zamierza ostro wspierać obecną część Assassin’s Creed. Przed nami duży dodatek oraz nieco mniejszych smakołyków.

Prezes Ubiosoftu udzielił ostatnio wymijającej odpowiedzi na temat nowej części gry z Asasynami, zatem nie wiadomo, czy ujrzymy ją w 2018 roku. Deweloperzy skupiają się teraz na dostarczaniu atrakcji do Origins, które osiągnęło prawie dwukrotnie lepszy wynik sprzedaży niż Assassin’s Creed: Syndicate.

Taką małą nowością w grze jest pakiet Dynastii Wschodu, który jest już dostępny do zakupu w sklepie w grze, za kredyty helix. Nowy ekwipunek możecie też kupić z użyciem skrzyń Heka na bazarze nomadów.

Daj się porwać modzie Dalekiego Wschodu i wpuść do swego życia powiew świeżości, wykańczając wrogów elegancką, a przy tym zabójczą bronią. Pakiet ten odblokowuje Niebiańskie Szaty, Miecz Goujiana, Tarczę Lwa Strażniczego, Odwagę i Sprawiedliwość (podwójne miecze) oraz Łuk Houyi (łuk wojownika) – czytamy w opisie nowej paczki. A tak wszystko prezentuje się w praktyce:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.