Nie tylko dodatek do Assassin’s Creed Origins został przesunięty

Nie tylko dodatek do Assassin’s Creed Origins został przesunięty
Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft obiecał graczom specjalną misję do Assassin’s Creed Origins, która zostanie wydana przed wprowadzeniem do gry drugiego dodatku fabularnego. I gdzie ten quest?

Na początku lutego deweloper informował: W ramach drugiej przewidzianej w tym miesiącu aktualizacji gry udostępnimy zadanie, które pomoże zbudować w graczach odpowiedni nastrój przed premierą drugiego i ostatniego rozszerzenia fabularnego, zatytułowanego The Curse of the Pharaohs. Zadanie “Światła wśród piasków”, będące swoistą zapowiedzią tego dodatku, miało się pojawić w grze 27 lutego 2018 w ramach ogólnodostępnej aktualizacji. Tego dnia mieliśmy też otrzymać możliwość sięgnięcia po Pakiet Nieumarłych.

Jak zapewne już zauważyliście – ani zadania, ani nowej aktualizacji Assassin’s Creed Origins wczoraj nie dostał.

Sprawa jest prosta – w zeszłym tygodniu Ubisoft podał, że drugi dodatek do Assassin’s Creed Origins o podtytule The Curse of the Pharaohs nie ukaże się 6 marca tego roku. Na DLC będzie trzeba poczekać tydzień dłużej czyli do 13 marca. Powód opóźnienia twórcy tłumaczą w prosty sposób. Potrzebują bowiem więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Assassin’s Creed Origins – aktualizacja, nowe zadanie i inne atrakcje

Przełożenie premiery dodatku wpłynęło na datę premiery aktualizacji – wyjaśnia Ubisoft na oficjalnym forum: Ze względu na opóźnienie dodatku “Klątwa faraonów” na 13 marca, aktualizacja została przełożona na następny tydzień. Wydarzenia i misja “Światła wśród piasków”, która świętuje nadchodzący dodatek, Pakiet Nieumarłych i wiele innych.

Ludzie-ptaki i farao-zombiaki: sprawdź gameplay drugiego DLC do AC: Origins

Czekamy zatem na kolejne informacje od Ubisoftu i przypominamy, że w dodatku The Curse of the Pharaohs zobaczymy nowy wątek fabularny, całkiem odbiegający od tego z podstawowej wersji gry. Na graczy mają czekać nowe bestie oraz zmumifikowani faraoni. Istotnym elementem będzie też wprowadzenie wyższego maksymalnego poziomu postaci do 55 punktów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie