Assassin’s Creed Mirage – tak ma nazywać się nowa odsłona serii. Premiera podobno w przyszłym roku

Assassin's Creed Valhalla - Eivor
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Assassin’s Creed Mirage to rzekomo tytuł najnowszej części flagowej serii Ubisoftu. Produkcja podobno ukaże się już w przyszłym roku.

Odpowiedzialny za wiele przecieków z Ubisoftu youtuber J0nathan podzielił się kilkoma szczegółami nowego Assassin’s Creed. Do jego materiału odniósł się dziennikarz Jason Schreier, który potwierdził, że gra zabierze nas do Bagdadu i zadebiutuje już wiosną 2023 roku. Tytuł ma powrócić do „podstawowej” formuły serii, co oznacza, że najprawdopodobniej będzie bliższy trylogii Ezio Auditore niż Valhalli lub Odyssey.

O powrocie bardziej klasycznego Assassin’s Creed słyszymy już od jakiegoś czasu. Ubisoft potwierdziło nawet, że przesunęło premierę nieokreślonej produkcji na wiosnę przyszłego roku, co zdaje się wzmacniać doniesienia na temat Assassin’s Creed Mirage.

Gra może zostać zapowiedziana na wrześniowym wydarzeniu Ubisoftu, które zwieńczy świętowanie 15. urodzin serii. Na evencie ma zostać przedstawiona przyszłości marki i niewykluczone, że wśród zapowiedzi pojawi się również właśnie Mirage.

Przypominam, że powyższe wieści to nadal nieoficjalne doniesienia, a więc należy podchodzić do nich z odpowiednim dystansem. Nawet eksperymentalny powrót do korzeni marki ma jednak sporo sensu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie