Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft każe siedzieć w domu i zapowiada miesiąc darmowych gier. Dostaniemy m.in. Assassin’s Creed

Chcąc pomóc graczom przetrwać czas spędzany w domu, francuskie studio zapowiada akcję, w ramach której ma przez kolejny miesiąc udostępniać swoje gry i ich wersje próbne oraz organizować darmowe weekendy.

W ogłoszeniu opublikowanym ostatnio na swojej oficjalnej stronie zespół informuje, że powoli dostosowuje się do nowych warunków pracy podyktowanych obecną sytuacją. Firma dziękuje graczom za słowa wsparcia, jakie otrzymała od nich w ostatnim czasie. „Wiemy też, że nie tylko my przyzwyczajamy się do spędzania długiego czasu w domu. W związku z tym przygotowaliśmy całomiesięczną serię ofert, okresów próbnych i rabatów, aby pomóc wszystkim stosującym się do wytycznych władz i pozostającym w domach„, czytamy w wiadomości.

O pierwszej z darmowych produkcji od Ubisoftu pisaliśmy wczoraj tutaj – jak zapewne wiecie, studio udostępniło darmowego Raymana. Platformówka będzie dostępna bezpłatnie do 3 kwietnia.

W dalszej części ogłoszenia firma pisze też o kolejnych planach: „w nadchodzących dniach i tygodniach będziemy udostępniali dodatkowe bezpłatne oferty i okresy próbne na gry z popularnych serii, takich jak Assassin’s Creed, Just Dance i nie tylko! Sprawdzajcie naszą stronę bezpłatnych wydarzeń, gdzie znajdziecie nasze najnowsze wieści i oferty.”

Oprócz Raymana, na wspomnianej wyżej stronie można też znaleźć kilka innych produkcji udostępnionych wcześniej, takich jak Rabbids Coding z uroczymi Kórlikami czy darmowe triale The Crew 2Ghost Recon Breakpoint.

Na szczęście ogłoszenie zostało opublikowane przez Ubisoft wczoraj – więc na pewno nie jest to primaaprilisowy żarcik. O dalszych szczegółach dotyczących akcji na pewno będziemy informować w kolejnych dniach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się