Amouranth zrobiła coś tak głupiego, że filmik bije rekordy popularności

Amouranth
Newsy Rozrywka

W dobie krótkich dziwnych filmików chyba nie jesteście zaskoczeni, że coś takiego się klika? Zobaczcie hit ostatniego miesiąca od Amouranth.

Amouranth potrafi iść w kontrowersje, choć prawdę mówiąc, poza kawałkami ciała na ekranie, dwuznacznymi pozami i akcją z mężem, który zmuszał ją do streamingu w basenie, dziewczyna po prostu wie, jak zarabia się pieniądz. Co ciekawe, potrafi to robić na granicy… bana na Twitch, który już zresztą nie raz złapała.

Ostatnio pisałem, jak sprytnie zarzucała nogi na krzesło podczas grania w Diablo IV, żeby tylko przyciągnąć widzów. Ale jak spojrzeć na jej najpopularniejszy filmik z ostatnich 30 dni, to można się zdziwić. A może zażenować?

Amouranth wyraża siebie na pastwisku

Filmik, który zaraz zobaczysz, ma ponad 300 tysięcy wyświetleń, co czyni go najchętniej oglądanym materiałem streamerki z ostatnich 30 dni. Co ciekawe, jeśli spojrzymy na jej najpopularniejsze filmiki w historii kanału na Twitch, znajduje się on również wysoko, na 18 miejscu.

Na drugiej podstronie zobaczysz, co takiego zrobiła Amouranth, że filmik stał się hitem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie