Amouranth gra w Diablo IV i wie, co zrobić z nogami. A płakała, że musi pokazywać za dużo

Amouranth-Diablo-IV
Newsy Rozrywka

Amouranth to nie tylko baseny, wybryki przed basenem, jedzenie lodów przed basenem czy lubieżne zjadanie bananów. Dziewczyna gra również w gry. Wzięła się za Diablo IV.

Diablo IV to jedna z najgłośniejszych premier ostatniego czasu, a sama marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Za streaming nowej odsłony wzięła się również Amouranth. A żeby przyciągnąć widzów, wymyśliła sobie pozycję do grania, którą ostatnio stosuje również przy innych tytułach.

Doładuj tanio portfel w PS Store

Amouranth dalej robi swoje, nawet jak gra w Diablo IV

Można powiedzieć, że streamerka jest mistrzynią marketingu, przyciągania uwagi i robienia pieniędzy. Zeszłoroczna akcja z mężem, który zmuszał ją do streamingów w basenie oraz pokazywania dekoltu, odbiła się szerokim echem w mediach. Ale… była tylko częścią marketingu, co zresztą wyszło bardzo szybko. Zmiana wizerunku? A gdzie tam. Zamiast golfów pod brodę jest bikini, wycięte bluzki i kuse spódniczki. I nie, żebym wbijał szpilę. Ani nie popieram, ani nie potępiam. Jej sprawa, jak robi biznes, a na tym na pewno się zna. W końcu jest najchętniej oglądaną kobieta na Twitch.

Amourantch często jest ganiona za to, że w ogóle nie gra w gry. Niedawno prezentowała jednak nową Zeldę, siedzi czasem przy karciankach, a teraz również przy Diablo IV. Ale jak siedzi, to już inna sprawa. Tak, jak można się tego po niej spodziewać.

Zobacz pozycję Amouranth przy Diablo IV na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie