Amouranth poleciała po całości. Jej sposób picia wody zasługuje na bana

Amouranth
Newsy Rozrywka

Amouranth, czyli jedna z najbardziej popularnych streamerek na Twitch, otrzymała niedawno bana. Po 24 godzinach kanał odblokowano, lecz dziewczyna mocno się stara, by znowu otrzymać blokadę.

Amouranth powróciła na Twitch i w sumie nadal nie wiadomo, za co tak naprawdę otrzymała ostatniego bana. Widocznie nie za filmiki z koniem, ponieważ te nadal można oglądać na jej kanale. Jak można się spodziewać, celebrytka nie przestała kusić losu, a niektóre z ostatnich jej klipów są wielce dyskusyjne. Czy będzie kolejny ban?

Amouranth pije wodę, jakby… a zresztą, sami zobaczcie

Z ciekawości zajrzałem na „twórczość” Amouranth na jej kanale Twitch. Dziewczyna chyba już nie wie, jak przyciągnąć do siebie widzów i czasem mam wrażenie, że co by nie robiła, robi to w określonym celu. Żenujące? Głupie? Bez sensu? Trzy razy „tak”.

Przykładem niech będzie filmik z piciem wody, który raczej powinien wylądować na portalu dla osób, które są pełnoletnie. Drugi materiał dziewczyna sama nazwała WTF i w sumie nic dziwnego, ponieważ nie wiadomo o co chodzi w tym jedzeniu banana pałeczkami.

Linki do wspomnianych filmików na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie