Amouranth poleciała po całości. Jej sposób picia wody zasługuje na bana

Amouranth
Newsy Rozrywka

Amouranth, czyli jedna z najbardziej popularnych streamerek na Twitch, otrzymała niedawno bana. Po 24 godzinach kanał odblokowano, lecz dziewczyna mocno się stara, by znowu otrzymać blokadę.

Amouranth powróciła na Twitch i w sumie nadal nie wiadomo, za co tak naprawdę otrzymała ostatniego bana. Widocznie nie za filmiki z koniem, ponieważ te nadal można oglądać na jej kanale. Jak można się spodziewać, celebrytka nie przestała kusić losu, a niektóre z ostatnich jej klipów są wielce dyskusyjne. Czy będzie kolejny ban?

Amouranth pije wodę, jakby… a zresztą, sami zobaczcie

Z ciekawości zajrzałem na “twórczość” Amouranth na jej kanale Twitch. Dziewczyna chyba już nie wie, jak przyciągnąć do siebie widzów i czasem mam wrażenie, że co by nie robiła, robi to w określonym celu. Żenujące? Głupie? Bez sensu? Trzy razy “tak”.

Przykładem niech będzie filmik z piciem wody, który raczej powinien wylądować na portalu dla osób, które są pełnoletnie. Drugi materiał dziewczyna sama nazwała WTF i w sumie nic dziwnego, ponieważ nie wiadomo o co chodzi w tym jedzeniu banana pałeczkami.

Linki do wspomnianych filmików na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie