Amouranth z banem na Twitch. Czy za ten filmik z myciem konia?

Amouranth
Newsy Rozrywka

Amouranth, jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych streamerek na Twitch, dostała kolejnego bana. Choć oficjalny powód jest nieznany, pojawiają się żarty, że mogło pójść o filmik, na którym dziewczyna czyści konia.

Jeśli zajrzysz teraz na profil Amouranth na Twitch, to… tam nie zajrzysz. Profil streamerki jest zablokowany z powodu kolejnego bana. Przy próbie wejścia na jej kanał zobaczysz komunikat: Ten kanał jest tymczasowo niedostępny z powodu naruszenia wytycznych dotyczących społeczności lub warunków korzystania z usługi Twitcha.

To już szósty ban dla Amouranth.
To już szósty ban dla Amouranth.

Dziewczyna nie napisała w mediach społecznościowych, co jest przyczyną blokady. Jednak pojawiają się żarciki, że mogło pójść o niedawne filmiki, na których streamerka za bardzo się „napinała” podczas mycia konia w stajni. Inni spekulują, że strój był niewłaściwy, a konkretnie niebieska góra, która przypomina strój kąpielowy. Według zasad, można go nosić jedynie podczas streamów na plaży czy w basenie.

Amouranth
Amouranth
Amouranth

Amouranth z pierwszym banem od 2021 roku

To pierwszy ban streamerki od 2021 roku i szósty w jej całej karierze na Twitch. Możliwe, że konto Amouranth zostanie odblokowane po 24 godzinach (czyli 5 maja) i wówczas poznamy powód blokady.

Oczywiście wielu użytkowników Twitch cieszy się z bana dla dziewczyny i kpi z jej treści. Inni chcą się z kolei dowiedzieć, kiedy powróci. Jakby nie było, to jedna z najbardziej popularnych streamerek. W listopadzie zeszłego roku była jedyną przedstawicielką płci pięknej w rankingu TOP 100 streamerów na Twitch.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie