Amerykański komik gra w Final Fantasy XV. „Epicka strata czasu”

Amerykański komik gra w Final Fantasy XV. „Epicka strata czasu”
Filmiki z gier Newsy PS4 Wideo XOne

Kilka komentarzy Conana O’Briena zwala z nóg.

Conan O’Brien prowadzi program Clueless Gamer, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi, gra na żywo w wybrane produkcje. Tym razem na tapetę wziął Final Fantasy XV, a do zabawy zaprosił Elijaha Wooda – aktora, który znany jest między innymi z roli Frodo Bagginsa trylogii Władcy Pierścieni.

Co Conan O’Brien sądzi o grze od Square Enix? Kilka cytatów jest naprawdę zabawnych, choć z drugiej strony nie oczekujemy od O’Briena znajomości japońskich gier RPG, przez co niektóre z jego wypowiedzi należałoby potraktować z dystansem.

– Nie ma to jak biegać po pustyni w skórze.
– Ta gra powinna się nazywać czekaniem na śmierć w prawdziwym życiu.
– Kto wpadł na taki pomysł?
– Ostatni raz zabijałem robaka przez 72 godziny będąc w college’u.
– To wszystko jest jedną wielką epicką stratą czasu.

Zobaczcie sobie poniższy materiał, naprawdę warto! My tymczasem przypominamy, że premiera Final Fantasy XV przewidziana jest na 29 listopada tego roku na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Final Fantasy XV ozłocone

Square Enix podało, że prace nad Final Fantasy XV zostały ukończone i produkcja właśnie zmierza do tłoczni. Premiera gry została przewidziana na 29 listopada i wygląda na to, że w tej kwestii nic już się nie zmieni.

Przy okazji mamy szansę rzucić okiem na kolejny zwiastun gry, utrzymany w świetnym klimacie i bardzo dynamiczny zarazem. Trwa ponad 4 minuty, ale naprawdę warto go zobaczyć.

Wy również czekacie na Final Fantasy XV? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie