Amazon ujawnia datę zamkniętej bety New World

New World
Filmiki z gier Newsy PC

Amazon Games ogłosiło zamknięty beta-test nadchodzącej produkcji MMO New World, który rozpocznie się 23 lipca 2020. Informacji towarzyszył także nowy zwiastun rozgrywki, ukazujący walkę PvP. Gracze, którzy zamówią New World w przedsprzedaży, otrzymają automatycznie dostęp do zamkniętej bety oraz dodatkowe nagrody w grze. New World ukaże się na komputery osobiste 25 sierpnia 2020.

New World to MMO osadzone w otwartym świecie, w którym gracze zmierzą się z nawiedzonym pustkowiem tajemniczej wyspy Aeternum. Sukces w New World zależy nie tylko od zdolności graczy do pokonania kompanii rywali, ale także mrocznej duszy samego Aeternum, ponieważ na wyspie czyhają nieumarłe legiony, chcące usunąć żywych z miejsca ich rządów.

New World wyróżniają ogromne bitwy, obleganie fortec i najazdy wrogów o nadprzyrodzonych zdolnościach, w których jednocześnie może uczestniczyć nawet 100 graczy. Walka w New World jest oparta na umiejętnościach, co daje graczom bezpośrednią kontrolę nad ich ruchami i atakami. Niespokojna wyspa jest otwarta i chaotyczna, lecz także bogata w możliwości dla żołnierzy, odkrywców, rzemieślników i budowniczych imperiów. Gracze mogą łączyć się w potężne kompanie, działające z ufortyfikowanych twierdz lub grać samotnie, zdobywając i udoskonalając swoje siedziby, przyczyniając się do rozwoju większej społeczności wokół nich. New World oferuje niemal rozgrywkę bez granic, postęp postaci bez podziału na klasy, systemy społeczne i bogatą mechanikę rzemiosła.

New World tworzone jest przez studio Amazon Games w Orange County (Kalifornia). W skład zespołu wchodzą weterani branży, którzy pracowali nad takimi hitami multiplayer, jak Destiny, World of Warcraft i Everquest.

Źródło: informacja prasowa

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie