Graj za darmo w Asasyny, Call of Duty i New World. Możesz się bawić przez cały weekend

Assassin's Creed Valhalla - stanowczy NPC z pochodnią gestykuluje ręką - PG
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wystartowały darmowe weekendy z trzema świetnymi grami. Zobacz, gdzie pobrać i co konkretnie można ogrywać już teraz, aż do 19 grudnia.

Jeśli masz wolny weekend na granie i chcesz wypróbować coś za darmo, są trzy propozycje nie do odrzucenia. Zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox, możemy się pobawić nie wydając złamanego grosza. Dwie gry przetestujemy jedynie na komputerach, a jedną zarówno na blaszakach oraz konsolach.

Assassin’s Creed Valhalla za darmo do sprawdzenia

Najnowszych Asasynów możemy testować na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X / S. Gdzie pobrać wersję gry na swój sprzęt? Wystarczy przejść na stronę Ubisoftu, gdzie wybieramy, na czym chcemy pograć:

Pojawił się również zwiastun dedykowany darmowemu weekendowi z grą:

Jak zaznacza Ubisoft: Podczas bezpłatnego weekendu gracze będą mieli dostęp do całej zawartości gry głównej, a ich progresja zostanie przeniesiona, jeśli zdecydują się na zakup pełnej gry.   Po raz pierwszy w grze Assassin’s Creed Valhalla pojawi się także program poleceń dla przyjaciół, który pozwoli graczom zaprosić znajomych do napisania własnej wikińskiej sagi i zdobycia nagród.

Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo do sprawdzenia

Druga propozycja, darmowy weekend z trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2. Postrzelamy na PC, testując kilka trybów na trzech mapach.

Pobawimy się w trybach Team Deathmatch, Hardpoint, Domination oraz Kill Confirmed. Będziemy mogli przy tym sprawdzić również, jak się gra z kamerą w perspektywie trzeciej osoby.

New World za darmo do sprawdzenia

I na koniec proponujemy darmowy weekend z New World.

Poznaj smak Wiecznej wyspy dzięki naszemu darmowemu weekendowi na Steam aż do 19 grudnia. Teraz możesz zaoszczędzić 50% na wydaniach Standard i Deluxe gry New World. Oferta ważna do 5 stycznia 2023 roku. Chcesz od samego początku wyglądać jak doświadczony podróżnik? Nasze nowe wydanie Azoth obejmuje całą zawartość wydania Deluxe, a także dodatkowe skórki, gesty i inne.

Informacja od dewelopera

Zachęceni? Oto link do pobrania gry:

PAMIETAJ – wszystkie gry testujemy, a nie dostajemy na zawsze. Po darmowych weekendach tytuły znikną z Waszych bibliotek.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie