Świetny prezent od Amazona. Gra na podstawie cenionego serialu za darmo

Amazon Prime Gaming rozdaje za darmo grę na podstawie serialu
Newsy PC

Amazon Prime Gaming zaskakuje, bo poza planem na ten miesiąc, wypuścił także dodatkowy prezent dla subskrybentów, którzy przypiszą grę za darmo.

Od niedawna w ramach subskrypcji Amazon Prime Gaming możecie odbierać kolejne gry od platformy. Więcej o nich przeczytacie w tym artykule, ale jedno jest pewne – lepiej nie przegapcie tej oferty. To jeszcze nie koniec, bo w kolejnych dniach listopada otrzymamy więcej produkcji. No i warto także pamiętać o darmowych przedmiotach do wielu popularnych tytułów sieciowych i nie tylko.

Prezent za darmo na Amazon Prime Gaming

Teraz jednak Amazon zaskoczył, bo nowa gra za darmo stała się dostępna już w dniu jej globalnej premiery. Nie ma mowy o żadnym wielkim hicie, choć niektórzy mogą się mocno ucieszyć. W ramach Prime Video możecie od niedawna oglądać drugi sezon animowanego serialu Invincible. Superbohaterska produkcja przyjęła się wybitnie dobrze, więc ciekawe, jak będzie z grą?

Invincible to dość niszowa produkcja należąca do gatunku visual novel, choć mocno stylizowana jest na komiks. Wcielimy się w niej w Atom Eve, jedną z bohaterek znanych z serialu, która należy do panteonu jednych z najpotężniejszych bohaterów tego uniwersum. Jeżeli brzmi ciekawie, polecam odebrać ten tytuł.

Już od jutra odbierzecie także dwa kolejne tytuły – Behind the Frame: The Finest Scenery oraz genialne STAR WARS Knights of the Old Republic.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie