Nie skorzystasz z Allegro Smart od 40 zł i zapłacisz więcej za abonament. Jeszcze w tym miesiącu

Allegro-Smart
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Allegro przyszykowało zmiany w regulaminie abonamentu Allegro Smart. Niestety dla nas, są to zmiany „na gorsze i na droższe”. Wejdą w życie w listopadzie tego roku.

Lubię czasem poprzeglądać gry na Allegro w poszukiwaniu jakiś starszych tytułów w okazyjnych cenach. Lubię też wysyłkę za darmo, która jest możliwa przy zamówieniach od 40 zł z Allegro Smart. Abonament posiadam od samego początku usługi. Dlatego z przykrością przyjąłem zmiany w regulaminie abonamentu, które zaczną obowiązywać od 21 listopada.

Allegro Smart – nowa cena i warunki

Zanim do nich przejdę, warto zaznaczyć, że po starych cenach abonament kupisz do 21 listopada, pod tym linkiem.

Od 21 listopada cena Smarta będzie wyższa o ponad 10 zł przy rocznej subskrypcji. Zamiast dotychczasowych 49 zł, zapłacisz 59,90 zł. Natomiast cena miesięcznego abonamentu się nie zmieni i nadal będzie wynosić 10,99 zł.

Co gorsze, od wspomnianego dnia nie skorzystasz z darmowej wysyłki w ramach Smarta, kupując coś na Allegro za minimum 40 zł. Stawki mają wyglądać następująco:

  • Darmowa dostawa do paczkomatu/punktu odbioru dla zamówień od jednego sprzedawcy o łącznej wartości minimum 45 zł
  • Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od jednego sprzedawcy o łącznej wartości minimum 65 zł

Podwyżka progu jest zatem znaczna, jeśli weźmiemy pod uwagę wysyłkę kurierem. Kto chce przejrzeć wszystkie zmiany w regulaminie, tutaj znajdzie dokument.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie