Albion Online otrzymuje zupełnie nowy system Artefaktów

Postacie graczy mogą stać się jeszcze potężniejsze.

Niemiecki deweloper Sandbox Interactive stawia na dostarczanie fanom swojego tytułu MMORPG Albion Online coraz lepszych doświadczeń z rozgrywki. Nowy system Artefaktów, wprowadzony w końcowej fazy wersji beta gry, jest na to kolejnym dowodem. Te specjalne przedmioty zaoferują graczom zupełnie nowy typ ekwipunku – każdy z unikalnym wyglądem, zdolnościami oraz czarami. Artefakty nie są jednak tylko bardziej wartościowymi zdobyczami w strefach PvE. To także całkowicie nowy sposób na jeszcze bardziej rozbudowane podkreślenie różnorodności i unikalności postaci kierowanej przez gracza.

Z chwilą wejścia bety w ostatni etap, 1 sierpnia 2016 roku, 18 nowych Artefaktów (10 rodzajów broni głównej, 2 rodzaje przedmiotów pomocniczych oraz 2 zestawy zbroi) będzie dostępnych do wyprodukowania przez graczy. Sandbox Interactive ma jednak w planach o wiele więcej. Docelowo twórcy chcą bowiem udostępnić aż 81 Artefaktów.

Więcej na temat tych unikatowych przedmiotów, które pojawią się już wkrótce w Albion Online znaleźć można w poniższym materiale wideo:

Czym jest Albion Online?

Albion Online to gra MMORPG rozgrywająca się w otwartym świecie, stworzona przez studio Sandbox Interactive, której akcja toczy się w średniowiecznym, fantastycznym świecie Albion. Nieważne czy grasz jako zahartowany w bojach wojownik, farmer, kupiec czy rzemieślnik, w tym kreowanym przez użytkowników świecie każda broń i budynek są stworzone wyłącznie przez graczy. Dzięki systemowi „jesteś tym, co nosisz”, wolnym od jakichkolwiek restrykcji związanych z wyborem klasy, utalentowany łucznik może w jednej chwili stać się potężnym magiem, ponieważ wyłącznie od gracza zależy jaką rolę obejmie on w świecie gry.

Walki PvP, PvE czy gildia kontra gildia, każda z akcji ma swoje znaczenie oraz konsekwencje. Walki PvP w strefach zagrożenia traktowane są jako potyczki typu „zwycięzca bierze wszystko”. Albion Online jest pierwszą grą, która przenosi doświadczenia znane do tej pory z komputerów osobistych na ekrany tabletów. Tytuł pojawi się bowiem w pełnej wersji nie tylko na PC, lecz również zawita na urządzenia przenośne z systemami Android oraz iOS. Premiera została przewidziana na listopad tego roku.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet