Albion Online – beta testy wchodzą w ostatnią fazę. Wiemy, kiedy się rozpoczną

Mamy również trailer przedstawiający bohaterów gry.

Już 1 sierpnia serwery sieciowej gry Albion Online, stworzonej przez niemieckie studio Sandbox Interactive, zostaną ponownie uruchomione wraz ze startem ostatniej fazy testów beta. Pozwoli to wszystkim 160 000 Założycielom na zapoznanie się ze zmianami i nowymi mechanizmami w oczekiwaniu na oficjalny start międzyplatformowych testów, zaplanowanych na koniec tego roku.


W Albion Online historie pisane są przez samych graczy, a ich czyny wywierają wpływ na świat. Mogą oni zdecydować kim chcą być – poszukiwaczem przygód, sumiennym kolekcjonerem, buntownikiem wyjętym spod prawa czy mistrzem rzemiosła. Bez względu na to, co gracz będzie robić, znajdzie swoje miejsce w dynamicznym świecie Albionu.

Zaprezentowany właśnie nowy materiał wideo, zapowiadający ostatni etap testów beta, pokazuje jak działania gracza oraz innych członków jego gildii będą wpływać na otaczający świat. Film ukazuje także w jaki sposób zaangażowanie bohatera zmienia historię Albionu oraz że decyzje wszystkich graczy mają w nim znaczenie.

Albion Online z nowym systemem Artefaktów

Te specjalne przedmioty zaoferują graczom zupełnie nowy typ ekwipunku – każdy z unikalnym wyglądem, zdolnościami oraz czarami. Artefakty nie są jednak tylko bardziej wartościowymi zdobyczami w strefach PvE. To także całkowicie nowy sposób na jeszcze bardziej rozbudowane podkreślenie różnorodności i unikalności postaci kierowanej przez gracza.

Z chwilą wejścia bety w ostatni etap, 1 sierpnia 2016 roku, 18 nowych Artefaktów (10 rodzajów broni głównej, 2 rodzaje przedmiotów pomocniczych oraz 2 zestawy zbroi) będzie dostępnych do wyprodukowania przez graczy. Sandbox Interactive ma jednak w planach o wiele więcej. Docelowo twórcy chcą bowiem udostępnić aż 81 Artefaktów.

Więcej na temat tych unikatowych przedmiotów, które pojawią się już wkrótce w Albion Online znaleźć można w poniższym materiale wideo:

Czym jest Albion Online?

Albion Online to gra MMORPG rozgrywająca się w otwartym świecie, stworzona przez studio Sandbox Interactive, której akcja toczy się w średniowiecznym, fantastycznym świecie Albion. Nieważne czy grasz jako zahartowany w bojach wojownik, farmer, kupiec czy rzemieślnik, w tym kreowanym przez użytkowników świecie każda broń i budynek są stworzone wyłącznie przez graczy. Dzięki systemowi „jesteś tym, co nosisz”, wolnym od jakichkolwiek restrykcji związanych z wyborem klasy, utalentowany łucznik może w jednej chwili stać się potężnym magiem, ponieważ wyłącznie od gracza zależy jaką rolę obejmie on w świecie gry.

Walki PvP, PvE czy gildia kontra gildia, każda z akcji ma swoje znaczenie oraz konsekwencje. Walki PvP w strefach zagrożenia traktowane są jako potyczki typu „zwycięzca bierze wszystko”. Albion Online jest pierwszą grą, która przenosi doświadczenia znane do tej pory z komputerów osobistych na ekrany tabletów. Tytuł pojawi się bowiem w pełnej wersji nie tylko na PC, lecz również zawita na urządzenia przenośne z systemami Android oraz iOS. Premiera została przewidziana na listopad tego roku.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet