Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Alan Wake 2 powstaje? Kolejne wskazówki od twórców

Możliwe, że właśnie otrzymaliśmy kolejną zapowiedź Alan Wake 2. Twórcy zaktualizowali jedną ze stron z uniwersum świetnej gry.

Alan Wake to bardzo ceniona przez graczy produkcja, która jednak do tej pory nie doczekała się pełnoprawnej kontynuacji. Studio Remedy wolało pracować nad swoimi nowymi markami. Choć otrzymaliśmy wcześniej kilka potencjalnych zapowiedzi, to wciąż nie wiadomo było, czy Alan na pewno powróci.

Tym razem sprawa wygląda jednak nieco inaczej. Old Gods of Asgard to fikcyjna kapela występująca w świecie Alan Wake i Control. Zespół posiada nawet własną, oficjalną stronę na Facebooku, która… doczekała się aktualizacji!

Źródło: Facebook

Czyżby zapowiedź Alan Wake 2 była już w drodze? Wątpię, aby był to jedynie żart marketingowca Remedy lub pomyłka, choć i tego nie możemy wykluczać. Mimo wszystko poprzednie zapowiedzi powrotu Alana dość jednoznacznie wskazywały, że twórcy nie zapomnieli o swojej marce. Jeśli gra faktycznie powstaje, to teraz jest idealny moment, aby to potwierdzić.

Co ciekawe, Remedy zapowiedziało w sierpniu, że pracują nad nowym tytułem osadzonym w tym samym uniwersum, co Alan Wake i Control. Możliwe więc, że strona kapeli mogła zostać wskrzeszona na potrzeby zupełnie nowej marki.

Póki co można tylko gdybać. Powrót Alana byłby bardzo miłym akcentem na początek zbliżającej się wielkimi krokami, dziewiątej generacji konsol.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się