Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Aktualizacja Xbox 360. Microsoft wypuszcza update softu po długiej ciszy

Jeśli gracie jeszcze od czasu do czasu na last-genie od Microsoftu, po włączeniu konsoli spotka Was mała niespodzianka – aktualizacja Xbox 360 przybyła!

Mogłoby się wydawać, że kolejna aktualizacja Xbox 360 już nie nadejdzie. Poprzednią dostaliśmy już naprawdę dawno temu, w listopadzie 2016 roku. Po ponad półtora roku ciszy Microsoft zdecydował się jednak poprawić istniejący soft i wypuścił wersję systemu oznaczoną numerem 2.0.17526.0.

Co na talerzu? Oficjalny komunikat amerykańskiej korporacji jest zwięzły i zamyka się w jednym zdaniu: Drobne poprawki usuwające błędy oraz ulepszenia.

Aktualizacja Xbox 360 walczy z piratami

Prawda jest jednak taka, że aktualizacja Xbox 360 2.0.17526.0 ma uderzyć w osoby, które korzystają z nielegalnego oprogramowania na starej konsoli. W sieci pojawiły się już głosy użytkowników, że update blokuje dostęp do sieci, jeśli zostanie zainstalowany na przerobionym sprzęcie.

Warto przypomnieć, że podobne aktualizacje wypuszcza co jakiś czas Sony na swoich konsolach PlayStation 3 i PlayStation Vita. Widać zatem, że producenci nie odpuszczają piratom nawet na leciwych już konsolach, które wciąż przecież mogą generować zyski, jeśli będziemy sięgać po oryginalne gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%