Aktualizacja Verdun wprowadza “panie z piekła”

Szkoci na polu walki.

Darmowa aktualizacja Verdun wylądowała dzisiaj na Steam i jak informują twórcy tytułu, pod koniec miesiąca trafi również na PS4. Wraz z nią na froncie pojawiają się Szkoci, obowiązkowo w tradycyjnych kiltach oraz ze swoją bronią Pattern 1914 Enfield. W czasie walk pod Loos oraz Arras szkockie oddziały poniosły bardzo duże straty, lecz mimo to były niezłomne i wkrótce uzyskały przydomek panien z piekła.


Poniżej możecie zobaczyć zwiastun aktualizacji, a my przypominamy, że Verdun to sieciowy shooter. Deweloperzy ze studia BlackMill Games postawili na realizm, zatem mamy naprawdę wiernie odwzorowane pole walki, bronie oraz mundury. Dotyczy to również zasad panujących na froncie. Jeśli dostaniemy kulkę w głowę czy w klatkę piersiową, od razu możemy pożegnać się z życiem.

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem zdobędziemy nowy oręż oraz umundurowanie, a walki będą się toczyć w czterech trybach. Głównym trybem w Verden jest czteroosobowa kooperacja, gdzie każdy z członków drużyny wciela się w żołnierza innej specjalizacji. Żeby wygrać, trzeba współpracować.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet