Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Verdun za darmo do ogrania przez weekend. FPS w realiach I wojny światowej

Kto chce wskoczyć do wirtualnego okopu i powalczyć o życie podczas I wojny światowej, niech nie czeka i pobiera Verdun.

Na Steam wystartował darmowy weekend z grą Verdun, który potrwa do niedzielnego wieczoru (2 czerwca). Jeśli chcecie przetestować strzelankę, wystarczy przejść na kartę gry i kliknąć Zagraj.

Omawiana gra to sieciowy shooter, podczas którego możemy wziąć udział w bitwie pod Verdun, która rozegrała się między lutym a grudniem 1916 roku. Deweloperzy ze studia BlackMill Games postawili na realizm, zatem mamy naprawdę wiernie odwzorowane pole walki, bronie oraz mundury. Dotyczy to również zasad panujących na froncie. Jeśli dostaniemy kulkę w głowę czy w klatkę piersiową, od razu możemy pożegnać się z życiem.

Wraz ze zdobywanym doświadczeniem zdobędziemy nowy oręż oraz umundurowanie, a walki będą się toczyć w czterech trybach. Do wyboru mamy stronę niemiecką lub francuską. Głównym trybem w Verden jest czteroosobowa kooperacja, gdzie każdy z członków drużyny wciela się w żołnierza innej specjalizacji. Żeby wygrać, trzeba współpracować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się