Aktualizacja PS5 7.00. Jeszcze jej nie masz, ale już się mówi, co wprowadzi i kiedy

Aktualizacja PS5
Newsy PS5

Dzisiaj Sony zaktualizowało system „piąteczki”, jednak obyło się bez szału. Nadchodząca aktualizacja PS5 7.00 zapowiada się jednak o wiele bardziej smakowicie.

Dopiero co pisaliśmy o dzisiejszej aktualizacji PlayStation 5. Oznaczono ją numerem 22.02-06.50. Update zawiera przede wszystkim wsparcie dla nowego kontrolera do konsoli. Szczegóły w tej wiadomości. Tymczasem pojawiły się przecieki na temat rychłych testów kolejnej wersji softu. Co ma zawierać aktualizacja PS5 7.00?

Aktualizacja PS5 7.00 – Discord i strumieniowanie gier

Serwis Insider Gaming, powołując się na własne źródła, twierdzi, że następna aktualizacja PS5 jest planowana na 8 marca. Jednak jeszcze w tym miesiącu mają ruszyć jej testy. Gracze mają otrzymać kolejne funkcje:

  • Pełna integracja z Discord
  • Możliwość grania w tytuły z PS5 poprzez streaming na PS5 (zaoszczędzimy w ten sposób miejsce na dysku SSD konsoli)

Wspomniany serwis dodaje, odnośnie grania z chmury: Mówiono, że ta funkcja zostanie włączona do poziomu PlayStation Plus Premium. Źródła ujawniły, że funkcja pod nazwą projektu „Cronus” była rozwijana i testowana przez kilka miesięcy.

Publiczna beta aktualizacji PS5 7.00 rozpocznie się w najbliższych dniach i potrwa do 30 stycznia, twierdzą źródła IG. Beta testerzy nie będą mogli jednak korzystać z funkcji integracji Discord.

I to na razie tyle z przecieków na temat przyszłej aktualizacji PlayStation 5. Czekamy na potwierdzenie tych wieści przez Sony.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie