Nowa aktualizacja systemowa do PS5. Dostaliśmy kolejne poprawki

Aktualizacja PS5 23.01-07.40.00 już dostępna. Co nowego?
Newsy PS5

PlayStation wrzuciło kolejną łatkę na serwery. Aktualizacja PS5 o numerze 23.01-07.40.00 nie wprowadza rewolucji, ale to zawsze coś.

Raz na jakiś czas PS5 może dostać nową aktualizację. System urządzenia może nie jest jakoś szczególnie problematyczny, ale Sony regularnie poprawia niedogodności odnalezione przez inżynierów sprzętu czy samych graczy. Zazwyczaj nie dostajemy nic nowego, a “wielkie patche” zdarzają się naprawdę rzadko. Tym razem jest podobnie, bo o nowościach absolutnie nie ma mowy.

Nowa aktualizacja PS5 już wylądowała i powinna być dostępna dla każdego posiadacza sprzętu. Zgaduję, że opis zmian zna już każdy z Was na pamięć. Aby jednak nie trzymać Was w niepewności, spieszę się donieść, że to klasyczny zestaw poprawek stabilności i tym podobnych.

Aktualizacja PS5 23.01-07.40.00

  • Poprawiono wydajność i stabilność oprogramowania systemowego
  • Poprawiono komunikaty i użyteczność na niektórych ekranach

Szału nie ma, ale to zawsze coś. Czasami jednak zdarza się, że gracze odnajdą później zmiany, którymi Sony wcale się nie chwali. Jeżeli i tym razem tak będzie, z pewnością o tym doniesiemy. Na razie raczej nie liczyłbym na różnice, które faktycznie poczujecie w praktyce.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie