Nowa aktualizacja PS4 z ukłonem w stronę Ukraińców

Konsola PS4
PS4

Aktualizacja PS4 wylądowała! Na serwery trafiła wraz z patchem do PS5. Tym razem skupiono się na dodaniu nowych funkcjonalności.

Na serwerach PlayStation wylądowała nowa aktualizacja do PS4. Co ciekawe, wraz z nią Sony przedstawiło także sporą łatkę do PS5. Poprzednia generacja nie dostała niestety aż tylu nowości, ale mimo wszystko coś nowego faktycznie się pojawiło.

Co nowego? Sony informuje przede wszystkim o nowościach związanych z czatem. Bodaj największą nowością jest umożliwienie tworzenia otwartych lub zamkniętych grup czatu. Co więcej, możemy także regulować głośność każdego członka grupy osobno.

Sony dodało również nową lokalizację interfejsu konsoli – w języku ukraińskim. Jak widać, nie mamy tu zbyt wielu powodów do radości, ale cieszy, że PlayStation wciąż pamięta o poprzedniej generacji i dodaje do niej kolejne nowości. Łatka o numerze 9.50 już teraz dostępna jest do pobrania. Zajmuje 490 MB przestrzeni dyskowej.

Teraz podczas rozpoczynania czatu grupowego można wybrać opcję czatu otwartego lub zamkniętego. Czat otwarty umożliwia znajomym dołączenie bez konieczności zapraszania. Mogą do niej dołączyć także znajomi członków grupy. Czat zamknięty jest przeznaczony tylko dla graczy, których zaprosisz. Można teraz indywidualnie regulować głośność czatu głosowego każdego gracza w grupie.

– wyjaśnia Sony na blogu

Jeżeli ciekawi Was ogrom nowości w przypadku PS5 – zapraszamy do tego artykułu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie