Nowa aktualizacja PS4. PlayStation usprawnia konsolę

Aktualizacja PS4
PS4

Nowa aktualizacja PS4 jest już dostępna do pobrania. W patchu 9.60 PlayStation wprowadziło standardowe poprawki działania oprogramowania urządzenia.

Jeśli liczyliście na znaczące nowości, możecie o nich zapomnieć. Aktualizacja 9.60 – bez zaskoczenia – poprawia „wydajność systemu”. Oprogramowanie PlayStation poprzedniej generacji raczej nie dostanie już sporych nowinek, choć może w przyszłości jeszcze się zaskoczymy.

Nowa aktualizacja PS4 zajmuje jedynie 490 MB miejsca na konsoli. Można powiedzieć, że rozmiar jest adekwatny do skali samej aktualizacji.

PS4 będzie dostawać aktualizacje jeszcze przez bardzo długi czas. Baza użytkowników wciąż jest ogromna, a Sony nie ma tendencji do porzucania aktualizowania swoich sprzętów. PS3 do dzisiaj otrzymuje usprawnienia oprogramowania i zabezpieczeń, a niedawno nawet posiadacze PS Vita otrzymali garść poprawek swojej konsoli. Biorąc pod uwagę ogromną popularność PS4, nie spodziewałbym się szybkiego końca wsparcia.

Jeśli macie już PS5, przypominam, że najnowsza konsola Sony również otrzymała nową aktualizację oprogramowania. Ta również nie zaskakuje niczym nowym, ale zajmuje sporo miejsca na dysku. O aktualizacji PlayStation 5 przeczytacie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie