Aktualizacja PS4 6.72 do pobrania. Wielkość i szczegóły

Sony udostępniło właśnie kolejny update systemu swojej konsoli. Aktualizacja PS4 6.72 po raz kolejny przynosi ze sobą to… co zwykle.

Zaskoczenia nie ma. Sony wprowadziło kolejne poprawki w systemie PlayStation 4, nie dając nam tym razem żadnych nowych funkcji. Aktualizacja PS4 6.72 powtarza to samo, co zrobiły łatki z czerwca oraz z maja. Mamy zatem poprawę wydajności systemu i jego stabilności.

Aktualizacja PS4 6.72 – szczegóły

  • Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia ogólną wydajność systemu.
  • Rozmiar pliku do pobrania – około 440 MB

Choć dzisiejszy update to nic wielkiego, musimy pamiętać, że Sony pracuje już nad nowymi funkcjami. W zeszłym miesiącu Japończycy udostępnili w ramach PlayStation Preview update oznaczony numerkiem 6.80. Testerzy mogą obecnie sprawdzać takie funkcje, jak:

  • Zwiększona maksymalna liczba uczestników Party z 8 do 16;
  • Poprawiona jakość dźwięku dla czatu głosowego;
  • Poprawiona łączność sieciowa.
Aktualizacja PS4 6.80

Warto zaznaczyć, że testerzy nie będą mogli dołączyć do Party oraz używać Share Play z osobami, które nie należą do grupy testerów. Sony zaznacza jednak, że każdy tester otrzyma kod, który można wykorzystać na 20 różnych kontach, zatem będziemy mogli zaprosić znajomych do wspólnego sprawdzania nowości.

Ponadto amerykańscy testerzy będą mieli wcześniejszy dostęp do funkcji transkrypcji czatu, która będzie dostępna za pośrednictwem aplikacji Party oraz Drugi Ekran. Korzystając z tej funkcji,  możliwe będzie konwertowanie czatu głosowego na tekst w aplikacji Drugi Ekran. Będziemy mogli również wprowadzić tekst w aplikacji, a zostanie on przeczytany przez lektora uczestnikom Party. Ta funkcja będzie dostępna tylko w USA i tylko w języku angielskim.

Poniżej znajdziecie filmik przedstawiający omawiane zmiany:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: