Aktualizacja PS4 6.51 udostępniona przez Sony

Aktualizacja PS4 6.51 udostępniona przez Sony
Newsy PS4

To już drugi update systemu konsoli w tym miesiącu. Aktualizacja PS4 6.51 bez rewolucji i z naszą ulubioną poprawą stabilności działania sprzętu.

Posiadacze PlayStation 4 ponownie otrzymują poprawę wydajności systemu i jego stabilności, którą zapewnia nowa aktualizacja PS4 6.51. Łatka waży około 460 MB i będziemy musieli poczekać na jej pobranie zanim zaczniemy dzisiaj zabawę przy konsoli.

Aktualizacja PS4 6.51 – jakieś inne zmiany?

Choć Sony nie wspomina o czymś więcej niż wspomniana stabilność, zapewne producent PlayStation ponownie zajmuje się zabezpieczeniami konsoli, by nie dobrali się do niej hakerzy.

Przypominamy, że wcześniejsza aktualizacja PlayStation 4 z tego miesiąca zawierała kilka nowych funkcji, choć też nie mogliśmy w ich przypadku mówić o jakiejś rewolucji.

Aktualizacja PS4 6.50 – co wprowadziła?

  • Teraz można korzystać z usługi Remote Play na urządzeniach z systemem iOS. Aplikacja (PS4 Remote Play) umożliwia nawiązywanie połączeń z systemem PS4 za pomocą urządzeń takich jak smartfony i tablety. Aplikację (PS4 Remote Play) możesz pobrać ze sklepu App Store.
  • Teraz można wybierać rozdzielczość 720p, transmitując zawartość za pomocą usługi Niconico Live. Ta usługa jest dostępna wyłącznie w określonych krajach i regionach.
  • Teraz można zmieniać przypisania przycisków w celu wykonywania operacji „wprowadzanie” z przycisku (circle) na przycisk (cross).
  • Wybierz kolejno (Ustawienia) > [System], a następnie zaznacz pole wyboru [Użyj przycisku (cross) do wprowadzania]. Ta opcja jest dostępna wyłącznie w określonych krajach i regionach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie