Aktualizacja PS4 3.0 – Sony zaprasza graczy do testowania softu

Chcecie jako pierwsi sprawdzić nowe funkcje i możliwości, jakie otrzyma PlayStation 4? Wystarczy zapisać się na betę.

W zeszłym tygodniu dotarły do nas przecieki od japońskich graczy, którzy otrzymali możliwość testowania nadchodzącej aktualizacji 3.0 do PS4. Przy okazji dowiedzieliśmy się (choć nie są to potwierdzone informacje), co takiego może wprowadzić nowy update. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, zapraszamy do tego newsa.


Teraz na europejskim oraz amerykańskim blogu PlayStation pojawiła się informacja, że już wkrótce i my będziemy mogli przystąpić do sprawdzenia nowego systemu, choć nie wiadomo, czy chodzi dokładnie o te same funkcje, które są testowane w Japonii. Stawiamy jednak na to, że tak właśnie jest.

Zanim udostępnimy kolejną dużą aktualizację systemu dla PlayStation 4, startujemy z programem beta, by sprawdzić jej funkcjonalność. Jeśli chcesz przystąpić do testowania i wspomóc nas opinią, zarejestruj się już dziś – zachęca Sony w krótkim komunikacie.

Chętni do testowania mogą zapisać się na betę tutaj. Do programu mogą przystąpić jedynie użytkownicy z głównym kontem w PSN. Jeśli macie sub-konto, nie zostaniecie przyjęci na testera. Sony informuje również, że w każdej chwili trwania bety będziecie mogli powrócić do wcześniejszej wersji systemu, oznaczonej numerem 2.57.

Beta nowej aktualizacji PS4 wystartuje 2 września i wtedy poznamy też szczegóły nadchodzących zmian. Pamiętajcie również, że Sony przyjmie ograniczoną liczbę testerów, więc jeśli chcecie się załapać, najlepiej nie zwlekać z rejestracją.

Miejmy nadzieję, że aktualizacja PS4 3.0 będzie naprawdę porządna i wniesie do naszej konsoli sporo ciekawych funkcji. Czego oczekujecie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet